Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua.Se poate pune poprire pe indemnizație de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua.Se poate pune poprire pe indemnizație de creștere ...

Buna ziua.Se poate pune poprire pe indemnizație de creștere copil?Tot se vorbește în spațiul virtual despre neconstitutionalitatea art 20 alin 1 din legea 111/2010
stelistul7, utilizator
Deci nu mai inteleg nimic.Doua persoane cu doua păreri diferite