Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune Ce se intampla daca costurile taxelor ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune Ce se intampla daca costurile taxelor notariala`+intabularea ...

Succesiune
Ce se intampla daca costurile taxelor notariala`+intabularea depasesc posibilitatea de a plati ? Adica practic la lasarea actelor pentru succesiune nu s-a discutat clar ce sume aproximative ar putea fi.
Multumesc pentru un raspuns
E.I
Se suspenda procedura de dezbatere a succesiunii.
Nimic. Se opreste procedura si se suspenda la stadiul la care se afla.