Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Veniturile inregistrate de PFA in anul 2020 , primite ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Veniturile inregistrate de PFA in anul 2020 , primite ca si indemnizatie ...

Veniturile inregistrate de PFA in anul 2020 , primite ca si indemnizatie in urma OUG 30/2020, ca urmare a intreruperii activitatii determinate de efectele pandemiei cu coronavirus SARS-CoV-2 pe perioada starii de urgenta/de alerta DACA SUNT MAI MICI DE 12 SALARII MINIME BRUTE PE TARA sunt impozabile?
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...