avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 381 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna! Ce înseamnă mai exact certificat energetic?? ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna! Ce înseamnă mai exact certificat energetic?? Vrem sa ...

Buna! Ce înseamnă mai exact certificat energetic?? Vrem sa trecem un pământ al socrilor (mai sus de casa) pe noi (eu si soțul meu)..
Buna ziua!
Trebuie sa apelati la un expert care vă poate emite certificatul respectiv după o eventuală evaluare, se emite rapid.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intabulare constructie noua MadaV MadaV Buna ziua. Am construit o casa in 2014 pe terenul socrului meu. Dosarul pentru aceasta a fost in ordine pana in momentul in care am decis sa ne trecem casa pe ... (vezi toată discuția)
Impartire teren in doua pentru construire casa pe locul unui grajd vechi! iMozzie iMozzie Buna ziua, Am in discutie urmatoarea chestiune daca ma poate ajuta cineva va rog. Eu si sotia mea ne dorim sa construim o casa pe terenul socrilor mei, ... (vezi toată discuția)
Casa pe terenul parintilor mirela_iasi mirela_iasi Buna ziua, Parintii nostri (socrii mai exact) au un teren care e pus gaj pt un credit bancar... Terenul e de 2000 m si vrem sa ne facem si noi o casa acolo ... (vezi toată discuția)