Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna Ziua! Casa de pensii nu a luat in considerare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna Ziua! Casa de pensii nu a luat in considerare grupa de munca(a ...

Buna Ziua! Casa de pensii nu a luat in considerare grupa de munca(a doua)inscrisa in carnetul de munca ,alti colegi care au lucrat la aceasi Societate s-a luat in calcul ,adeverinta nu se poate lua intrucit arhiva a luat foc.Inscrisul din carnetul de munca nu este legal?
Inscrisul din cartea de munca este valabil daca contine toate elementele necesare. Vedeti anexa 14 la HG nr. 257/ 2011 cu modificarile si completarile ulterioare pentru a compara cu ce elemente trebuie sa fie trecute in carnetul de munca.