Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Un teren impadurit poate fi introdus in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Un teren impadurit poate fi introdus in certificatul ...

Buna ziua!
Un teren impadurit poate fi introdus in certificatul de mostenitor (la succesiune), daca exista proces verbal de punere in posesie, adeverinta de rol, adeverinta de validare si certificat fiscal pentru el?
Daca NU se poate, , care este legea care interzice acest lucru?
Va multumesc!
Valdico, utilizator
Va multumesc mult pt rabdare si pt raspunsurile oferite!
Voi proceda asa cum m-ati sfatuit!
Numai bine va doresc!