Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Gardul dintre proprietatile noastre este o plasa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Gardul dintre proprietatile noastre este o plasa metalica cu ...

Gardul dintre proprietatile noastre este o plasa metalica cu ochiori foarte mari.Vecina are un caine rasa mare pentru care a ingradit un spatiu intre gardul ce ne desparte .Problema este ca avem cativa butasi de vie si capsuni peste care se revarsa parul cainelui adus de vant si apa mizera cand spala cimentul ,,custii"cainelui.
Deasemenea mirosul este foarte greu.
Precizez ca aceste lucruri se intampla de cand se ocupa de casa mostenitorii.
Ce putem face in aceasta situatie? Multumim
sa prindeti de gard o placa de policarbonat cat tine acea zona, asta va va proteja macar de par.