Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pentru a da in judecată Enel, am nevoie de un avocat, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pentru a da in judecată Enel, am nevoie de un avocat, sau o ...

Pentru a da in judecată Enel, am nevoie de un avocat, sau o pot face in nume propriu ?
Dacă, da, cum procedez ?

Mulțumesc !
Eu zic sa apelati la un avocat daca nu stiti cum se procedeaza.