Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Eu mi-am dat doctoratul la o universitate din ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Eu mi-am dat doctoratul la o universitate din Germania, iar diploma ...

Eu mi-am dat doctoratul la o universitate din Germania, iar diploma de doctor mi-a fost recunoscuta/echivalata la Ministerul Invatamantului din Romania. Perioada studiilor doctorale in Germania (circa 3 ani) imi este considerata vechime in munca, pe langa cei 4 ani cat am studiat la Universitatea din Bucuresti? Multumesc frumos pentru raspuns!
Puteti sa va adresati Ministerului Muncii pentru un raspuns concludent.
Va multumesc pentru raspuns!