Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Neoperat nota contabila impozit venit trim IV 2020
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Neoperat nota contabila impozit venit trim IV 2020

Daca s-a omis de inregistrat nota contabila pentru impozitul pe venit in trim IV 2020 la 31.12.2020, pot face inregistrarea acum in 2021? cum fac nota contabila in 2021?

Multumesc.
george-neagu, moderator
Nota contabila: 1174 = 4418
Si depuneti declaratia 100 rectificativa pt trim IV 2020 (banuiesc ca ati depus declaratia pe zero pt trim IV)