Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Donație de pe PFA pe persoană fizică.
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Donație de pe PFA pe persoană fizică.

Bună ziua! În urma unei donați de pe PFA pe persoană fizică cum se rezolvă din punct de vedere contabil acest lucru? Menționez ca după donație PFA-ul a fost radiat.
george-neagu, moderator