avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 431 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua , am 2 copii care au 15 ani , noi stam cu ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua , am 2 copii care au 15 ani , noi stam cu chirie dar ...

Buna ziua , am 2 copii care au 15 ani , noi stam cu chirie dar proprietarul nu vrea sa ne facă contract de închiriere și nici să mă ajute pentru a le face buletine la copii .
Cum pot face că să reușesc să fac copiilor buletine ?
Va mulțumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Intrebare despre buletin de identitate toadermarina toadermarina Buna ziua , am si eu o intrebare Noi stam in Bucuresti cu chirie si nu am avut posibilitatea vreodata ca sa avem casa noastra , pentru cei care stau cu ... (vezi toată discuția)
Acte necesare carte de identitate (mica problema). ParadoxalFire ParadoxalFire Salut, stiu ca probabil s-a mai vorbit despre asta, insa nu am gasit o \\"problema\\" asemanatoare cu a mea. Intrucat habar n-am unde se poate incadra problema ... (vezi toată discuția)
Buletin pierdut toadermarina toadermarina buna ziua baiatul meu si-a pierdut buletinul si nu stim ce sa facem. noi stam cu chirie in sect 2 si propietatarul apartamentului nu nea facut nici un contract ... (vezi toată discuția)