Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ORGANIGRAMA, STUDIILE ȘI ATESTATELE PERSONALULUI ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ORGANIGRAMA, STUDIILE ȘI ATESTATELE PERSONALULUI FIRMEI DE PAZĂ ...

ORGANIGRAMA, STUDIILE ȘI ATESTATELE PERSONALULUI FIRMEI DE PAZĂ

- servicii de pază a bunurilor, obiectivelor și valorilor și servicii de consultanță în domeniu;

- servicii de protecție personală specializată (garda de corp), precum și servicii de consultanță în domeniu.

MODEL ORIENTATIV, RESPECTIV MODUL DE INTOCMIRE ȘI CE TREBUIE SĂ CUPRINDĂ, conform legii 333/2003, pentru obținerea licenței de de funcționare - Lista cu mijloacele materiale, tehnice, de transport, de comunicații, cu mijloacele audiovideo, aparatura de recunoaștere și identificare, sistemele de alarmă împotriva efracției, sistemele de cronometrare și numărare cu centrele de supraveghere și dispeceratele, tehnica de calcul și softul utilizat, cu armamentul și alte mijloace tehnice care vor face parte din dotarea societății, în funcție de obiectul de activitate.
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri
[ link extern ]