Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua. Pentru accesarea de fonduri europene ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua. Pentru accesarea de fonduri europene nerambursabile, ...

Buna ziua.

Pentru accesarea de fonduri europene nerambursabile, submasura 6.2, care este perioada in care se poate aplica?

Multumesc!
Momentan se așteaptă sa apară ghidurile in data de 15 iulie.
Multumesc frumos!