avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 768 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poti fi obligat sa predai o gestiune la care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poti fi obligat sa predai o gestiune la care contractul a incetat ...

Poti fi obligat sa predai o gestiune la care contractul ti a incetat in urma cu 2 ani pe o anumita societate chiar daca tu la momentul demisiei erai angajat pe alta societate tot ca gestionar ambele societati cu acelasi patron?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:23, 13 Iulie 2021
Dupa incetarea c.i.m., nu mai aveti nicio obligatie fata de acel angajator.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot sa imi dau demisia avand in vedere faptul ca am o gestiune de cateva miliarde? nicu35 nicu35 buna ziua lucrez de 4 ani la o firma ca gestionar la depozit mentionez ca inainte depozitu avea manipulanti motostivuitorist si vanzator acu de un an din ... (vezi toată discuția)
Demisie bazna bazna Buna seara! O intrebare simpla, daca la momentul actual lucrez la un magazin alimentar si vreau sa imi dau demisia,pierd anii lucrati la acest magazin?Ce ... (vezi toată discuția)
Demisie dobremariana dobremariana Buna seara! Am si eu o intrebare daca ma poate lamuri cineva,va rog frumos. Daca esti angajat la o societate pe perioada nedeterminata de ceva timp (3 ani) pe ... (vezi toată discuția)