Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Poti fi obligat sa predai o gestiune la care ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Poti fi obligat sa predai o gestiune la care contractul a incetat ...

Poti fi obligat sa predai o gestiune la care contractul ti a incetat in urma cu 2 ani pe o anumita societate chiar daca tu la momentul demisiei erai angajat pe alta societate tot ca gestionar ambele societati cu acelasi patron?
Dupa incetarea c.i.m., nu mai aveti nicio obligatie fata de acel angajator.