avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca impozitele si ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca impozitele si taxele locale ...

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca impozitele si taxele locale se mai prescriu, deoarece primaria din localitate ne spune ca nu.
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Amenzi de circulatie - prescriere lidiaflorentina lidiaflorentina Buna ziua, as vrea sa stiu daca amenzile de circulatie care vin la primarie se prescriu? Sau care amenzi se prescriu? multumesc (vezi toată discuția)
Primaria umfla impozitele pe motiv ca nu stia de un teren mihai37 mihai37 Buna ziua, parintii mei au o casa la tara si niste teren agricol. In fiecare an platesc impozitul la primarie si au intrebat mereu daca avem datorii, de ... (vezi toată discuția)
Neplata impozitului stancalaura stancalaura Buna ziua. Am o problema mare cu imobilul mamei mele. Aceasta nu si-a platit impozitul de apoape 15 ani, si pe deasupra nici macar nu figureaza la primarie ... (vezi toată discuția)