avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 666 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Buna ziua la toata lumea, bine v am regasit cu ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Buna ziua la toata lumea, bine v am regasit cu sanatate ! Spuneti ...

Buna ziua la toata lumea, bine v am regasit cu sanatate ! Spuneti mi si mie va rog frumos, stiti anul acesta cand se da examenul de admitere de intrare la INM ? Multumesc frumos, Bote Marius. Lichidator .
Cel mai recent răspuns: Marius Bote , Practician in insolventa 10:33, 28 Iulie 2021
Buna ziua,
[ link extern ]
Buna ziua.Multumesc frumos.Dar eu nu am vechime ca jurist.Ci ca lichidator judiciar, specializare jurist.Si lacuna legislativa nu o incadreaza la profesiile juridice, din pacate.Ca si executorii.Mulumesc frumos.
Ultima modificare: Miercuri, 28 Iulie 2021
Marius Bote, Practician in insolventa

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Judecatori Elenushhh Elenushhh As vrea sa stiu...mai multe informatii despre cu se poate ajunge judecator? (vezi toată discuția)
Admitere in magistratura noiembrie 2010 mihaela juravle mihaela juravle oare se mai da anul asta examen de admitere in magistratura? este vreo sansa sa nu se dea? (vezi toată discuția)
Conditii pentru a te putea prezenta la ex de admitere in magistratura Sorin_cr Sorin_cr O mare nelamurire am si eu cu privire la aceste conditii: este necesara aceasta vechime de 5 ani pentru admiterea la csm sau la inm?? a inceput sa ma ... (vezi toată discuția)