Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Buna ziua la toata lumea, bine v am regasit cu ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Buna ziua la toata lumea, bine v am regasit cu sanatate ! Spuneti ...

Buna ziua la toata lumea, bine v am regasit cu sanatate ! Spuneti mi si mie va rog frumos, stiti anul acesta cand se da examenul de admitere de intrare la INM ? Multumesc frumos, Bote Marius. Lichidator .
Buna ziua,
[ link extern ]
Buna ziua.Multumesc frumos.Dar eu nu am vechime ca jurist.Ci ca lichidator judiciar, specializare jurist.Si lacuna legislativa nu o incadreaza la profesiile juridice, din pacate.Ca si executorii.Mulumesc frumos.
Marius Bote, Practician in insolventa