Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Daca profesoara verisoarei mele se dezbraca in fata ei ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Daca profesoara verisoarei mele se dezbraca in fata ei la meditatie ...

Daca profesoara verisoarei mele se dezbraca in fata ei la meditatie si ii pune filme porno, unde pot sa o reclam ?
Cati ani are verisoara dvs?
Ar trebui ca verisoara dvs. sa schimbe profesoara care o mediteaza. Nu cred ca, comportamentul indecent sa faca parte din contractul de meditare.
Daca e majora, hotaraste singura cu cine vrea sa faca meditatii. S-ar putea sa fie vorba de meditatiile de la secta MISA...