Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna ziua, Un lucrator incadrat ca sef receptie la ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna ziua, Un lucrator incadrat ca sef receptie la unitate hoteliera(punct ...

Buna ziua,
Un lucrator incadrat ca sef receptie la unitate hoteliera(punct de lucru) cu program de 4 ore, are voie sa lucreze ca inginer
(are calificarea de inginer) la societatea care are ca domeniu de activitate ,, instalatii electrice'' si care detine si hotelul (punct de lucru)
Se considera schimbare loc de munca?
Fise SSM-SU noi ca pentru nou angajat cu data inceperii sau?
Dupa parerea mea este necesar sa incheiati 2 contracte de munca in acest caz.
Reveniti cu acelasi subiect schimband doar vorbele din intrebare.
Recititi cu atentie mesajele deja primite - ultimul aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Se incheie CIM pentru fiecare firma/ loc de munca in parte. Se face instruirea separat pentru fiecare firma/ loc de munca.