Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... SPETA FUZIUNEA SOCIETATILOR COMERCIALE
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

SPETA FUZIUNEA SOCIETATILOR COMERCIALE

As dori o speta despre fuziunea societatilor comerciale si culmea e ca nu am gasit nici la biblioteca si nici la sala de lectura. As dori sa prezint speta in fata colegilor mei, fuziunea fiind tema referatului meu. Ma puteti ajuta, va rog?
Da o cautare pe net "referat fuziune societati comerciale".
Cu siguranta o sa gasesti ceva .
Bafta!