avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 722 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... SPETA FUZIUNEA SOCIETATILOR COMERCIALE
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

SPETA FUZIUNEA SOCIETATILOR COMERCIALE

As dori o speta despre fuziunea societatilor comerciale si culmea e ca nu am gasit nici la biblioteca si nici la sala de lectura. As dori sa prezint speta in fata colegilor mei, fuziunea fiind tema referatului meu. Ma puteti ajuta, va rog?
Cel mai recent răspuns: Mihail Cazacioc , Consilier juridic 18:13, 8 Ianuarie 2010
Da o cautare pe net "referat fuziune societati comerciale".
Cu siguranta o sa gasesti ceva .
Bafta!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ma poate ajuta si pe mine cineva? adrian_huned adrian_huned Am o intrebare daca ma puteti ajuta, as dorii sa stiu ce prevede legea insolventei, si legea falimentului daca ma puteti ajuta, o zii cat mai placuta (vezi toată discuția)
Unde pot gasi anumite legi din anii 1980-1983 badguygoodguy badguygoodguy As dori sa gasesc daca se poate : 1. Hotarea 5/1981 CPCP 2. Oridinul 268 din 1983 I.C.C.P.D.C 3. ordinul 2/1983 al M.T.Tc Am cautat pe google , pe ... (vezi toată discuția)
Diploma de licenta la drept GIMarcu GIMarcu BUNA SEARA AM SI EU O RUGAMINTE ,AS DORI SI EU DACA STIE CINEVA DE UNDE IMI POT LUA SI EU UN MODEL DE DIPLOMA DE LICENTA LA DREPT-CIVIL CU SUBIECTUL CONTRACTUL ... (vezi toată discuția)