Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot fi cumpărate 3 luni vechime, în condițiile în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot fi cumpărate 3 luni vechime, în condițiile în care nu ...

Pot fi cumpărate 3 luni vechime, în condițiile în care nu sunt întreruperi în perioada de activitate, însă m-am angajat cu 6 luni mai târziu dupa terminarea studiilor.
Mulțumesc.
Vechimea in munca nu se poate cumpara ... Prin incheierea unui contract de asigurare cu Casa de Pensii , cumulati doar stagiu de cotizare necesar pentru pensie.