Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua. Cum se procedeaza pentru a intra in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua. Cum se procedeaza pentru a intra in prenatal? Trebuie ...

Bună ziua. Cum se procedeaza pentru a intra in prenatal? Trebuie depusa vreo cerere la firma? Multumesc
Se depune doar concediul mwdical ... inainte de intrare in concediu anuntati angajatorul.