Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, legat de foile de observatie ale unui ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, legat de foile de observatie ale unui pacient decedat, ...

Buna ziua, legat de foile de observatie ale unui pacient decedat, desi procurorul si politia au cerut originalale de la Spital se refuza absolut , ori mai nou am fost sunat de la Arhiva spitalului unde mi s a spus ca nu mai exista desi un proces penal este in desfasurare si legal nu aveau voie sa faca asa ceva . Cum se procedeaza daca se poate sa ma ajutati? Multumesc
Pentru neprezentarea documentelor cerute, organul judiciar poate aplica amenzi judiciare celor carora le-au fost solicitate documentele.