Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pentru ajutorul de 25 la sută din pensia soțului ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pentru ajutorul de 25 la sută din pensia soțului decedat pot ...

Pentru ajutorul de 25 la sută din pensia soțului decedat pot să depun actele la casa de pensii?Îndeplinesc toate condițiile.
Vă mulțumesc!
Nu.
Legea 127/2019 care avea aceasta prevedere legala a fost prorogata pentru 01/09/2023.