Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... La vânzarea unui apartament câte procente impozit se ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

La vânzarea unui apartament câte procente impozit se plătește ...

La vânzarea unui apartament câte procente impozit se plătește ?
Nu se mai plateste impozit la vanzare, doar extrasul de carte funciara se plateste.
Se plateste impozit numai daca pretul depaseste 450.000 lei