Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Pot fi considerate: hipertensiunea arterială, ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Pot fi considerate: hipertensiunea arterială, dislipidemia gravă, ...

Pot fi considerate: hipertensiunea arterială, dislipidemia gravă, guta, hipercolesterolemia (colesterol 400, trigliceride 600) argumente legale pentru refuzul vaccinării anti covid?
Bună ziua,

Nu sunteți obligat/ă să vă vaccinați, nu aveți nevoie de argumente legale. Puneți întrebarea unui medic sau mai multora.