Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua, astazi la munca ne-au anuntat ca daca nu ne ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua, astazi la munca ne-au anuntat ca daca nu ne vaccinem ...

Buna ziua, astazi la munca ne-au anuntat ca daca nu ne vaccinem anti covid 19 putem sa ne damdemisiile .Intrebarea mea este ;poate sa ne oblige sa ne vaccinam si sa ne dea afara? Multumesc
Nu poate sa va oblige la vaccinare, sa va dati demisia , in schimb pot dispune concedierea pentru ale motine, dar nu pentru refuzul vaccinarii.