Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Comunítate deranjata de penthouse regim hotelier
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Comunítate deranjata de penthouse regim hotelier

da
Sesizati autoritatile in domeniu,politie si autoritatea comisariatului de garda de mediu care detine baza tehnica de masurat pragul fonic si care daca se confirma sesizarile are competenta sa aplice sanctiuni
Va multumesc!