Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Servicii de training și consultanță ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Servicii de training și consultanță ...

Bună ziua,

Doresc sa ofer servicii de training și consultanță pentru persoane fizice și juridice, în domeniul marketing. Puteți sa îmi dați o direcție privind baza legala de care am nevoie? Cursuri, acreditari, etc. Stiu ceva de un curs acreditat de trainer/formator. Multumesc tare mult!

Andreea Preda, utilizator
In primul rand, ar trebui sa absolviti un curs acreditat de formator.

In al doilea rand, sa decideti forma de organizare a entitatii sub care va veti desfasura activitatea : societate comerciala, PFA, I.I., etc.
Multumesc, are logica răspunsul dvs.