Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... pentru a accesa fonduri europene pentru constructia ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

pentru a accesa fonduri europene pentru constructia unei sali ...

pentru a accesa fonduri europene pentru constructia unei sali de sport este nevoie sa se implice neaparat primaria din Comuna sau ar putea numai directorul scolii sa faca dosarul pentru a accesa fonduri europene?
Demersuri se fac de catre primarie.
multumesc de raspuns ,m-am lamurit si pentru timpul acordat pentru a primi un raspuns