avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 678 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... pentru a accesa fonduri europene pentru constructia ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

pentru a accesa fonduri europene pentru constructia unei sali ...

pentru a accesa fonduri europene pentru constructia unei sali de sport este nevoie sa se implice neaparat primaria din Comuna sau ar putea numai directorul scolii sa faca dosarul pentru a accesa fonduri europene?
Cel mai recent răspuns: bargumirel@yahoo.com , utilizator 23:34, 7 Septembrie 2021
Demersuri se fac de catre primarie.
multumesc de raspuns ,m-am lamurit si pentru timpul acordat pentru a primi un raspuns

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concesiune teren doriniscru doriniscru Buna ziua, Acum ceva timp am concesionat, prin licitatie publica, pe societate, un teren intr-o comuna, pentru accesarea de fonduri europene pentru ... (vezi toată discuția)
Absenta nemotivata la scoala BobiX BobiX buna ziua, sunt parintele unui elev in clasa I. la sfarsitul lui decembrie am fost rugat de dna invatatoare sa aduc motivare pt absenta copilului de la ora ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene sala de nunti ionela denes ionela denes Buna ziua ! M-ar putea ajuta cineva cu un raspuns la urmatoarea intrebare: exista ceva fonduri pe care le-as putea accesa pentru construirea unei sali de ... (vezi toată discuția)