Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Persoana feminină cu peste 35 de ani de căsătorie, ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Persoana feminină cu peste 35 de ani de căsătorie, dacă părăsește ...

Persoana feminină cu peste 35 de ani de căsătorie, dacă părăsește căminul conjugal pe motiv de violență verbală din partea soțului ce pățeste legal?
pai tot ea sa pateasca ?
Nu patește nimic ,,părăsirea domiciliului conjugal "este o legendă urbană
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Cum nu paraseste de bine ce ii e domiciliul nu va pati nimic. Cel in pericol sa pateasca cate ceva este sotul agresor verbal.