Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara! În situația în care un certificat de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara! În situația în care un certificat de grad de ...

Bună seara! În situația în care un certificat de grad de handicap expiră în luna august, însoțitorul mai primește îndemnizația pentru luna respectivă?
Va primi pana la data expirarii.
Mulțumesc pentru răspuns! În situația în care nu a primit ce poate face persoana în cauză?