Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Imi puteti spune va rog daca Olanda se mai afla pe ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Imi puteti spune va rog daca Olanda se mai afla pe lista tarilor ...

Imi puteti spune va rog daca Olanda se mai afla pe lista tarilor de mare risc epidemiologic?
Multumesc!
Potrivit Anexei la Hotărârea CNSU nr. 68 din 09.09.2021 Lista tărilor/zonelor cu risc epidemiologic ridicat, conform Hotărârii nr. 68 din 09.09.2021 a Comitetului Național pentru Situații de Urgență , Listă in vigoare de la data de 12.09.2021, ora 00:00 , Olanda se afla in zona galbena.
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc.