Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna seara, revin cu o intrebare: foi de observatie ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna seara, revin cu o intrebare: foi de observatie ‘disparute’ ...

Buna seara, revin cu o intrebare: foi de observatie ‘disparute’ din spital,motivul pt care se tot cereau de catre Politie si nu primeau un raspuns, era ca nu mai exista , cineva a facut ca ele sa dipara desi au termen de pastrare plus ca exista inca un dosar pe rol nu aveau cum sa ‘dispara’ . Carei institutii ma pot adresa personal, in afara de politie care se misca extrem de greu pt a trage la raspundere penala, persoana care a facut ca aceste foi de observatie dintr o sectie ATI sa dipara fara urma.Va multumesc
Buna ziua, pai in afara de politie sau parchet, dupa caz parchet militar, nu prea vad cui sa va adresati.