Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... primii pasi dupa absolvirea facultatii de drept
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

primii pasi dupa absolvirea facultatii de drept

Sint proaspat absolvent al Facultatii de Drept din cadrul Universitatii "Tibiscus" din Timisoara. Ceea ce ma intereseaza este ce pasi trebuie parcursi pentru a incepe o cariera in avocatura.Examene,stagiatura si tot ce are legatura cu acest subiect.Va multumesc anticipat.
Buna!
Bine ai venit printre noi!
Uite acelasi subiect s-a mai discutat in cadrul forumului, poti vedea exact ce raspunsuri a primit colegul nostru pe acceasi tema accesand linkul urmator:
www.avocatnet.ro/content/for...

Sper sa-ti fie de folos!
Cariera frumoasa iti doresc !
ContSters67773, utilizator