Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Am o asigurare internațională.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Am o asigurare internațională.

Bună ziua,
Am o asigurare internațională, care mi-a făcut în decembrie anul trecut un decont greșit, adică în loc de 7000 lei au depus 7000 euro. Eu nu am observat greșeală pentru ca am avut în cont bani din vânzarea unor terenuri.
Acum în septembrie si-au dat seama de greșeală și cer banii înapoi...Cum sa procedez, mai ales ca am investit banii și durează pana la profit. Ce pot să-mi facă?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~