avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 559 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna seara , Este corect dpv legal ca o persoana care ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna seara , Este corect dpv legal ca o persoana care a facut ...

Buna seara ,
Este corect dpv legal ca o persoana care a facut testul rapid COVID la un laborator si a primit rezultatul Pozitiv cu mentiunea Slab pozitiv si ulterior ,la 3 ore diferenta,a facut test rapid la alt laborator cu rezultatul Negativ , sa primeasca decizie de confirmare a masurii de izolare ?
Cel mai recent răspuns: latka , moderator 20:34, 23 Septembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, trebuia sa faceți test PCR, ca să fie concludent.
Ultima modificare: Joi, 23 Septembrie 2021
latka, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua , având unele simptome ,am decis să mă testez cu ... Jeni-Adriana Calin Jeni-Adriana Calin Bună ziua , având unele simptome ,am decis să mă testez cu un test rapid antigen core la o clinica privata. Rezultat negativ. Am solicitat medicul de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. aceasta lege din 4.12.2020, art.3 hotărârea comitetului ... Diana Daisy Diana Daisy Buna ziua. Aceasta lege din 4.12.2020, Art.3 Hotărârea Comitetului Național pentru Situații de Urgență nr. 36/21.07.2020 privind constatarea pandemiei ... (vezi toată discuția)
Ce trebuie sa fac daca sunt contact direct (covid) dar deja am trecut prin boala? dzsozso dzsozso Ce trebuie sa fac (care sunt obligatiile mele dpdv. legal), daca am trecut prin boala (Covid) si sunt contact direct a unei persoane confirmate pozitiv: caz ... (vezi toată discuția)