Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna seara , Este corect dpv legal ca o persoana care ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna seara , Este corect dpv legal ca o persoana care a facut ...

Buna seara ,
Este corect dpv legal ca o persoana care a facut testul rapid COVID la un laborator si a primit rezultatul Pozitiv cu mentiunea Slab pozitiv si ulterior ,la 3 ore diferenta,a facut test rapid la alt laborator cu rezultatul Negativ , sa primeasca decizie de confirmare a masurii de izolare ?
Da, trebuia sa faceți test PCR, ca să fie concludent.
latka, moderator