Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... eveniment familial
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

eveniment familial

Care este nelămurirea?
Ce doriți sa aflați?
Buna seara
Zilele libere pt evenimente in familie (casatorie, deces, etc) se vor acorda doar daca sunt prevazute in Regulamentul intern sau in Contractul colectiv al firmei. Acestea se acorda in scopul organizarii/ participarii la evenimentul respectiv.
Mai multe gasiti aici [ link extern ] /