Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna! Mă poate ajuta cineva, va rog. Cat costa ca ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna! Mă poate ajuta cineva, va rog. Cat costa ca bunica mea ...

Buna! Mă poate ajuta cineva, va rog. Cat costa ca bunica mea sa imi treaca casa pe numele meu? Si unde trebuie sa merg? Multumesc!
Bună ziua,
Trebuie să mergeți la notariat. Doar notarul vă poate spune cât vă costă.
In functie de tipul de act juridic prin care vi se transmite proprietatea preturile pot diferi. Luati legatura cu un notar public, discutati variantele, precum si costurile aferente.