Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua ,as vrea sa stiu daca este obligatorie ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua ,as vrea sa stiu daca este obligatorie vaccinarea ,,si ...

Buna ziua ,as vrea sa stiu daca este obligatorie vaccinarea ,,si care ar fi legea ,,,de la munca am primit înștiințare cum ca daca nu ma vaccinez nu voi mai fi primită în institutie ,,ce as putea sa fac,,,
Ok am inteles,,dar daca eu m-aș testa pe banii mei s-ar putea lua in considerare?Si care ar fi urmările? Este legală testarea?As putea sa fac la itm o reclamație cu rezultat pozitiv?
patrichenicuta, utilizator
Cetăţenii au dreptul să se adreseze autorităţilor publice prin petiţii formulate numai în numele semnatarilor. Nimeni nu poate sti ce raspuns va va da ITM-ul .
Nu știu care a fost sursa dvs de informare, dar nu cred ca v-ati informat unde trebuie.
Informati-va si despre virus, sa vedeti ala ce experimente face.

agent008 a scris:

Stimabilă gi-janez, sunteți foarte subiectivă. De unde știți dvs că eu m-am informat de pe Facebook în legătură cu acest vaccin experimental!?

patrichenicuta a scris:

Ok am inteles,,dar daca eu m-aș testa pe banii mei s-ar putea lua in considerare?.....

Se va lua in considerare.
Orice fel de test sau un anumit test ar fi acceptat?Intreb pt ca la noi e posibil orice ,,nu credeti?