Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Am primit o copie a sentintei civile pentru o amenda ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Am primit o copie a sentintei civile pentru o amenda de 50 lei,din ...

Am primit o copie a sentintei civile pentru o amenda de 50 lei,din 2017 cu sanctiunea prestarii unei activitati in folosul comunitatii pe o durata de 4 ore.Am cautat nr dosarului si nu apare niciunde.Pana acuma nu am primit nimica,vreo somatie de plata si am zis ca se anuleaza toate amenzile pana in 100 lei,nu stiu daca este adevarat.Nu am cum sa merg ca nu sunt in localitate.Ce pot face,sa o platesc.Multumesc.
Ati depășit de mult momentul.platii,zvonurile nu au nici o valoare etc.Ssu mergeți la bun av pt a vedea dacă se mai poate face ceva ori va conformați si prestați orele de munca dispuse..