Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Avand in vedere ca starea de alerta a fost suspendata ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Avand in vedere ca starea de alerta a fost suspendata de Curtea ...

Avand in vedere ca starea de alerta a fost suspendata de Curtea de apel din Cluj, iar guvernul interimar se poate ocupa doar de probleme administrative, pot fi amendat legal pentru nepurtarea mastii in exterior?
Domnile nu va mai luati după știrile, de pe,, surse antivacciniste" pt ca nu ei o sa va plateasca amenzile.Solutia de la Cluj nu este definitiva asa ca...