avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 685 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Atribuţii de casier compatibile cu atribuţii de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Atribuţii de casier compatibile cu atribuţii de gestionar

Bună ziua,
Vă rog frumos să îmi spuneţi dacă într-o instituţie publica mică (8 salariaţi fără director şi economist), persoana care are atribuţii de casier poate avea şi atribuţii de gestionar.
Vă mulţumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:03, 26 Octombrie 2021
In opinia mea, persoana care are atribuţii de casier poate avea şi atribuţii de gestionar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Atribuţii de gestionar compatibile cu responsabil achiziţii publice seap alexj17 alexj17 Bună ziua, Vă rog frumos să îmi spuneţi dacă într-o instituţie publica mică (7 salariaţi fără director şi economist), persoana care are ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. sunt contabil cu atributii de casier intr-o institutie ... Adriana Priiteasa Adriana Priiteasa Buna ziua. Sunt contabil cu atributii de casier intr-o institutie publica ( pers contractual). Printre alte atributii le-am primit si pe cele de gestionare ( ... (vezi toată discuția)
Incompatibilitate functii shebamea shebamea Buna seara. Va rog sa-mi spuneti daca exista incompatibilitate intre functia de economist si functia de casier. Mentionez ca sunt incadrata in functia de ... (vezi toată discuția)