Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Atribuţii de casier compatibile cu atribuţii de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Atribuţii de casier compatibile cu atribuţii de gestionar

Bună ziua,
Vă rog frumos să îmi spuneţi dacă într-o instituţie publica mică (8 salariaţi fără director şi economist), persoana care are atribuţii de casier poate avea şi atribuţii de gestionar.
Vă mulţumesc
In opinia mea, persoana care are atribuţii de casier poate avea şi atribuţii de gestionar.