Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Modificare data ultimei modificări la dosar. In data ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Modificare data ultimei modificări la dosar. In data de 01.oct s-a afișat soluția la dosar șlcu posibilitate de recurs în 5 zile de la pronuntare. In acest timp nu a apărut nici o modificare până la data de 22.oct.

Modificare data ultimei modificări la dosar
Ce ar putea fi această ultima modificare?