avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Modificare data ultimei modificări la dosar. In data ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Modificare data ultimei modificări la dosar. In data de 01.oct s-a afișat soluția la dosar șlcu posibilitate de recurs în 5 zile de la pronuntare. In acest timp nu a apărut nici o modificare până la data de 22.oct.

Modificare data ultimei modificări la dosar
Cel mai recent răspuns: Ollysa , utilizator 10:53, 27 Octombrie 2021
Ce ar putea fi această ultima modificare?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pe portal apar des modificari int-un proces armaghedon_now armaghedon_now Am un proces pentru obligatia de a face si despagubiri. Am urmarit aparitia sentintei pe portalul justitiei. Dupa aparitia sentintei in dosar se tot modifica ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna ''data ultimei modificari'' odata ce s-a hotarat o solutie ? AnonimXYZ AnonimXYZ Data ultimei modificari inseamna ceva anume ? Mai ales dupa ce s-a pronuntat o solutie, atacabila, ce-i drept. Adica dupa aceste modificari se poate reveni ... (vezi toată discuția)
Bună seara! vă rog, mă puteți ajuta să găsesc explicația ... reliana reliana Bună seara! Vă rog, mă puteți ajuta să găsesc explicația pentru o anume situație? Aveam nevoie de o informație de pe Portalul Instanțelor și, ... (vezi toată discuția)