Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am onoarea să vă salut ! Conform legii salarizării ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am onoarea să vă salut ! Conform legii salarizării bugetare ...

Am onoarea să vă salut ! Conform legii salarizării bugetare L153/2017, în anul 2022 noi bugetari ar trebui să fim pe maximul de salarizare. În decembrie 2019 guvernul Catu a emis o ordonanta de urgenta prin care salariile bugetarilor au fost inghetate. Aveti idee daca acea oug este valabila si pt anul 2022 ?
Se pare ca da.