Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua , am vandut si eu o masina auto acuma 1 Luna ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua , am vandut si eu o masina auto acuma 1 Luna si 20 ...

Buna ziua , am vandut si eu o masina auto acuma 1 Luna si 20 zile cu toate actele si fiscal . noul proprietar nu a inregistrat masina la fiscal si dprciv . In termen de 30 zile cum scrie in contractul de vanzare .mie CA si vanzator. Misapus sechestru de la banca pe auto , CE se poate face in acest caz pentru a fi scos sechestrul pe masina
Luati legatura cu executorul in cauza si ii prezentati contractul de v-c.
La fel si cu DRPCIV.