Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inființarea unei societăți comerciale.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inființarea unei societăți comerciale.

Bună seara,
As avea nevoie de o lămurire referitor la înființarea unei societăți comerciale. Conform noilor modificări legislative exista posibilitatea ca o persoana fizica care deține o companie unde este și administrator sa infinteze un alt SRL cu aceiași cod caen unde sa fie asociat unic și administrator?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~