Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Doresc sa aplic la programul cu fotovoltaice.
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Doresc sa aplic la programul cu fotovoltaice.

Buna ziua, va rog ajutor.
Am o casa, am contract de comodat pt un SRL unde nu este activitate, e declarat doar sediu social, doresc sa aplic la programul cu fotovoltaice care zice asa:
- sa nu instraineze imobilul pe care este implementat proiectul si sa nu il greveze de sarcini, altele decat ipoteca imobiliara, catre persoane juridice sau entitati care desfasoara activitati economice, sub sanctiunea recuperarii de catre Autoritate a finantarii acordate
george-neagu, moderator
Buna ziua,
Care este nelamurirea Dvs.?
Daca sunt eligibila pt prioectul cu fotovoltaicele in conditiile mentionate.