Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, Va rog sa imi spuneti daca sunt garant ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, Va rog sa imi spuneti daca sunt garant pentru cineva ...

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti daca sunt garant pentru cineva la un credit de nevoi personale exista posibilitatea sa ma retrag inainte sa se fi achitat acest credit de persoana care l-a contractat?
Multumesc!
Nu va accepta creditorul să vă retrageți, și să-l lăsați fără garanție.