Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pe ce cod CAEN putem deschide un SRL ingrijiri la ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pe ce cod CAEN putem deschide un SRL ingrijiri la domiciliu?

Bună ziua !!Doresc sa deschid un SRL ca activitate,firma de ingrijiri la domiciliu ,sunt Asistent medical generalist,doresc sa fiu asociat unic și administrator.
Pe ce cod CAEN putem deschide?
george-neagu, moderator
Se poate pe CAEN 8810 Activitati de asistenta sociala, fara cazare, pentru batrani si pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure Aceasta include si -vizitarea batranilor si invalizilor -activitati de ingrijire zilnica pentru persoane in varsta sau adultilor cu deficiente fizice
Totodata mai adaugati si CAEN 8690 Alte activitati referitoare la sanatatea umana
SM LEGAL CONSSULT , Consultant de business